Rabat -5% na całe zamówienie – kod otrzymasz po zapisie do newslettera

Szukaj

Meble industrialne

Meble z metalu, drewna i szkła

Meble są duszą danego wnętrza – nadają mu niezwykłego charakteru oraz sprawiają, że czujemy się w nim komfortowo. Ale oprócz elementu wizualnego, ważna jest również ich funkcjonalność.

I takie właśnie są nasze meble. Projektowane tak, aby spełniały obie te funkcję. Oprócz oryginalnego wyglądu są praktyczne ­– łatwe w montażu, bardzo wytrzymałe.

Nasze produkty

Jesteśmy producentem stołów metalowych oraz innych elementów wystroju wnętrza m.in. stolików kawowych, szafek RTV, regałów, półek, biurek, drzwi loftowych,.

Oferujemy produkty, które dostępne są w naszym katalogu, jak również jesteśmy otwarci na Twoje sugestię ­- każdy możemy wykonać według Twoich preferencji ­– wybierając m.in. dowolny kolor podstaw z palety RAL oraz odcień drewna.

Realizujemy również zamówienia indywidualne. Możemy zaprojektować i wyprodukować meble według potrzeb klienta.

Materiały

Tworzymy tylko z wyselekcjonowanych materiałów. Do produkcji używamy jedynie metalu, litego drewna oraz szkła.

Lite drewno wykorzystywane w naszych meblach poddawane jest autorskiej obróbce, co gwarantuje, że każdy mebel jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Stelaże mebli mogą by ć wykonywane ze stali czarnej i malowanej proszkowo na dowolny kolor z palety RAL lub ze stali nierdzewnej, polerowanej lub szczotkowanej.

Masz pytania? Napisz do nas na adres mailowy: produkcja@kowkot.pl lub zadzwoń 507-084-853Meble Kow-Kot
Meble marki Kow-Kot